Apartamenty Polanica, wynajem, noclegi.
HomeRegulamin

REGULAMIN WYNAJMU APARTAMENTÓW

Aby zapewnić naszym Gościom spokojny i bezpieczny pobyt w naszych apartamentach, opracowaliśmy poniższy regulamin:

Klient dokonujący rezerwacji apartamentu, jednocześnie akceptuje niniejszy regulamin, który jest integralną częścią umowy wynajmu apartamentu.

1. Rezerwacja apartamentu może nastąpić:

a) Poprzez wysłanie wiadomości e-mail (klient wypełnia formularz rezerwacyjny, po zakończeniu procesu rezerwacji przesyłamy e-mail zwrotny zawierający dokładny adres wynajętego apartamentu).

b) telefonicznie (podczas rozmowy z pracownikiem, dzwoniąc na numer +48 537 659 102)

2. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 pierwszego dnia pobytu Gości(a) do godz. 11:00 ostatniego dnia pobytu. Istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania po konsultacji z pracownikiem Aparthotel.

3. Klucze do apartamentu przekazywane są bezpośrednio przez pracownika firmy Aparathotel o ustalonej godzinie. Jeśli Gość nie może dotrzeć na ustaloną wcześniej godzinę, powinien poinformować o tym pracownika firmy. W raz z kluczem Gość dostaje wykaz wyposażenia apartamentu.

4. Opłatę za pobyt uiszcza się z góry w dniu przyjazdu, przy odbiorze kluczy.

5. Zdanie klucza w dniu wyjazdu odbywa się w sposób ustalony z pracownikiem Aparthotel.

Gość, jest zobowiązany do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa, w tym do przestrzegania godzin ciszy nocnej (od 22.00 do 6.00).

6. Zabronione jest organizowanie imprez towarzyskich w apartamencie. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów, firma. może pobrać opłatę dodatkową w wysokości 400 zł.

7. Obowiązuje zakaz palenia w apartamentach. W przypadku wynajmu apartamentu z balkonem lub tarasem, miejscem, w którym można palić jest balkon lub taras.

8. O wszelkich usterkach powstałych w apartamencie, w czasie pobytu, Gość powinien niezwłocznie poinformować pracownika Aparthotel. Za usterki powstałe z winy Klienta będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.

9. W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł.

10. W przypadku zgubienia klucza od drzwi do klatki schodowej Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 30 zł.

11. W przypadku zgubienia karty magnetycznej do szlabanu Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 120 zł.

12. Liczba osób przebywająca w apartamencie jest ograniczona do liczby zgłoszonej w procesie rezerwacji. Jeśli ilość osób jest większa niż ta podana przy rezerwacji – apartamentu, pracownik firmy. może zażądać dodatkowej opłaty.

13. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności, Aparthotel Polanica zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowanego apartamentu na inny o takiej samej klasie lub wyższej, a w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji - o czym wcześniej zostanie poinformowany Klient.

14. Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji oraz do ewentualnej wysyłki informacji o promocjach sezonowych - po wcześniejszym wyrażeniu zgody na piśmie.

15. Nie przyjmujemy zwierząt