Apartamenty Polanica, wynajem, noclegi.
HomeApartamenty

Zapraszamy do Aparthotelu Polanica

Nasze apartamenty dostępne są w jednej z najpiękniejszych miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej - Polanicy-Zdroju.
Oferujemy Państwu apartamenty usytuowane na ekskluzywnym osiedlu w pobliżu centrum kurortu. Osiedle otoczone jest zielenią i niską zabudową charakterystyczną dla unikatowego charakteru Polanicy.


Aparthotel Polanica to idealny wybór na weekend, ferie zimowe, święta, czy dłuższe wakacje z rodziną lub dla singli.
Jeśli poszukujesz komfortowego i taniego wypoczynku w Polanicy Zdroju, to zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą. Klimatyczny, w pełni umeblowany apartament w Polanicy, już czeka na Twój przyjazd. Zapraszamy!

 

Oferujemy Państwu wynajem naszych luksusowych apartamentów. Udostępniamy pierwsze luksusowe mieszkania. Ich świetna lokalizacja przy al. Zwycięzców 6 gwarantuje spokój, relaks i jednocześnie bliskość do centrum kurortu. Aparthotel Polanica to atrakcyjna alternatywa dla pobytu w hotelu. To na pewno miejsce dla tych, którzy chcą uciec od hotelowego zgiełku i czuć się w miejscu wypoczynku jak w domu.

Oferowane przez Aparthotel Polanica apartamenty wyróżniają się nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniem, wygodnymi meblami oraz pięknymi wnętrzami. Zapewniamy luksusowy wypoczynek w apartamentach typu studio, dwupokojowych i trzypokojowych.